Filmavimo planai

Filmuoju Full HD kamera  vestuves, krikštynas, jubiliejus, bernvakarius, mergvakarius, gimtadienius ir kitas Jums brangias akimirkas. Atliekamas pilnas montavimas, redagavimas. Dirbu visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Mano Jaunavedžiai, visada gauna truputi daugiau…
Pradedant nemokamu mini video klipu,  2 vnt USB3 atmintukais su įrašytomis HD vestuvėmis ir nemokamu vestuvinio filmo pristatymu visoje Lietuvoje.

Bronzinis paketas:

Vestuvių filmavimas nuo bažnyčios ( metrikacijos ) ceremonijos iki jaunųjų išlydėjimo miegoti, bet ne vėliau kaip iki 00.30 val. Kaina  350 Eur. Vestuvinis filmas pateikiamas aukščiausia HD raiška USB3 atmintuke.

Pastaba: Į paslaugų kainas nėra įskaičiuoti įėjimai į lankytinas vietas, parkus bei muziejus. Visus bilietus apmoka klientas. Atvykimas iki pobūvio vietos nemokamas! Šventės dieną važinėjant savu automobiliu paskui palyda, kelionės išlaidos skaičiuojamos 100 km=30 Eur.
Filmuojant užsienyje, klientai pilnai padengia kelionės ir nakvynės išlaidas.

Sidabrinis paketas:
Vestuvių filmavimas nuo jaunavedžių išlydėjimo iš namų iki jaunųjų išlydėjimo miegoti, bet ne vėliau kaip iki 00.45 val. Kaina  400 Eur.
Vestuvinis filmas pateikiamas aukščiausia HD raiška USB3 atmintuke 2 vnt. Trumpas vestuvinis klipas su gražiausiomis vestuvių akimirkomis dovanų!

Pastaba: Į paslaugų kainas nėra įskaičiuoti įėjimai į lankytinas vietas, parkus bei muziejus. Visus bilietus apmoka klientas. Atvykimas iki pobūvio vietos nemokamas! Šventės dieną važinėjant savu automobiliupaskui palyda , kelionės išlaidos skaičiuojamos 100 km=30 Eur.
Filmuojant užsienyje, klientai pilnai padengia kelionės ir nakvynės išlaidas.

Auksinis paketas:
Vestuvių filmavimas nuo jaunosios pasiruošimo grožio salone iki jaunųjų išlydėjimo miegoti, bet ne vėliau kaip iki 01.00 val. Kaina  490 Eur.
Vestuvinis filmas pateikiamas aukščiausia HD raiška USB3 atmintuke 2 vnt. Trumpas vestuvinis klipas su gražiausiomis vestuvių akimirkomis dovanų. Taip pat dovanojame  neapdorotą vaizdo medžiagą įamžinta šventės metu kuri netilpo į vestuvių filmą.

Pastaba: Į paslaugų kainas nėra įskaičiuoti įėjimai į lankytinas vietas, parkus bei muziejus. Visus bilietus apmoka klientas. Atvykimas iki pobūvio vietos nemokamas! Šventės dieną važinėjant savu automobiliu paskui palyda – kelionės išlaidos skaičiuojamos 100 km=30 Eur.
Filmuojant užsienyje, klientai pilnai padengia kelionės ir nakvynės išlaidas.

VIP paketas:
Mergvakario ar bernvakario filmavimas. Arba Jūsų susipažinimo istorijos (Love story) filmavimas. Filmuojama prieš 2-3 mėnesius iki vestuvių.
Pirma diena: Filmuojame nuo Jaunosios ar Jaunikio pasiruošimas iki smagiausių šokių pabaigos, bet ne vėliau kaip iki 01.30val. Kaina  770 Eur.
Vestuvinis filmas pateikiamas aukščiausia HD raiška  USB3 atmintuke – 2vnt. Trumpas vestuvinis klipas su gražiausiomis vestuvių akimirkomis dovanų. Taip pat dovanojame dalį neapdorotą vaizdo medžiagą įamžinta šventės metu. Atvykimas iki pobūvio vietos nemokamas!

Krikštynų filmavimo planas:
Filmuojama nuo vaikučio pasiruošimo, ceremonija bažnyčioje ir viena – dvi valanda šventės pokylyje. Kaina: +- 300 Eur. Pageidaujant papildomos valandos kaina: 50 Eur
SVARBU: nuo gegužės 1d. iki rugsėjo 15d. šeštadieniai iš anksto nėra rezervuojami krikštynų filmavimui. Sezono metu krikštynų filmavimą šeštadieniui galite užsakyti likus mėnesiui iki šventės pradžios, jei bus laisva ši diena. Atsiprašau už nepatogumus.

Operatoriaus paslaugas galite užsisakyti ir kelioms valandoms. Vienos darbo valandos kaina: 80 Eur.

Vestuvinio filmo trukmę klientai pasirenką patys trumpas nuo ~60 min. arba ilgas ~120 min. Norite smagaus ir dinamiško filmo, rinkitės trumpesnį filmuką. Jei filme norite matyti daugiau sveikinimų ir linkėjimų, rinkitės ilgesnį variantą. Vestuvinis filmas sumontuojamas iki 3 mėnesių laikotarpyje.

Ačiū visiems kas pasirinko ar pasirinks Nova+

SUSISIEKTI