Filmavimo planai

Filmuoju Full HD kamera  vestuves, krikštynas, jubiliejus, bernvakarius, mergvakarius, gimtadienius ir kitas Jums brangias akimirkas. Atliekamas pilnas montavimas, redagavimas. Dirbu visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Mano Jaunavedžiai, visada gauna truputi daugiau…
Pradedant nemokamu mini video klipu, moderniu USB3 atmintuku su įrašytomis HD vestuvėmis ir nemokamu vestuvinio filmo pristatymu visoje Lietuvoje.

Bronzinis paketas:

Pirma diena: Vestuvių filmavimas nuo bažnyčios ( metrikacijos ) ceremonijos iki jaunųjų išlydėjimo miegoti, bet ne vėliau kaip iki 00.30val. Kaina  250 Eur.
Antra diena: Vestuvių filmavimas nuo svečių ir jaunųjų žadinimo iki piršlio “korimo”, bet ne vėliau kaip iki 13.00val. Kaina: 150 Eur

Pastaba: Į paslaugų kainas nėra įskaičiuoti įėjimai į lankytinas vietas, parkus bei muziejus. Visus bilietus apmoka klientas. Atvykimas iki pobūvio vietos nemokamas! Šventės dieną važinėjant savu automobiliu, kelionės išlaidos skaičiuojamos 100 km=25 Eur.
Filmuojant užsienyje, klientai pilnai padengia kelionės ir nakvynės išlaidas.

Sidabrinis paketas:
Pirma diena: Vestuvių filmavimas nuo jaunavedžių išlydėjimo iš namų iki jaunųjų išlydėjimo miegoti, bet ne vėliau kaip iki 01.00 val. Kaina  300 Eur.
Antra diena: Vestuvių filmavimas nuo svečių ir jaunųjų žadinimo iki piršlio “korimo”, bet ne vėliau kaip iki 13.30val. Kaina: 150 Eur.
Vestuvinis filmas pateikiamas aukščiausia HD raiška moderniame USB3 atmintuke. Trumpas vestuvinis klipas su gražiausiomis vestuvių akimirkomis dovanų!

Pastaba: Į paslaugų kainas nėra įskaičiuoti įėjimai į lankytinas vietas, parkus bei muziejus. Visus bilietus apmoka klientas. Atvykimas iki pobūvio vietos nemokamas! Šventės dieną važinėjant savu automobiliu, kelionės išlaidos skaičiuojamos 100 km=25 Eur.
Filmuojant užsienyje, klientai pilnai padengia kelionės ir nakvynės išlaidas.

Auksinis paketas:
Pirma diena: Vestuvių filmavimas nuo jaunosios pasiruošimo grožio salone iki jaunųjų išlydėjimo miegoti, bet ne vėliau kaip iki 01.45 val. Kaina  400 Eur.
Antra diena: Vestuvių filmavimas nuo svečių ir jaunųjų žadinimo iki piršlio “korimo”, bet ne vėliau kaip iki 14.00val. Kaina: 150 Eur.
Vestuvinis filmas pateikiamas aukščiausia HD raiška moderniame USB3 atmintuke. Trumpas vestuvinis klipas su gražiausiomis vestuvių akimirkomis dovanų. Taip pat dovanojame  neapdorotą vaizdo medžiagą įamžinta šventės metu kuri netilpo į vestuvių filmą.

Pastaba: Į paslaugų kainas nėra įskaičiuoti įėjimai į lankytinas vietas, parkus bei muziejus. Visus bilietus apmoka klientas. Atvykimas iki pobūvio vietos nemokamas! Šventės dieną važinėjant savu automobiliu, kelionės išlaidos skaičiuojamos 100 km=25 Eur.
Filmuojant užsienyje, klientai pilnai padengia kelionės ir nakvynės išlaidas.

VIP paketas:
Mergvakario ar bernvakario filmavimas. Arba Jūsų susipažinimo istorijos (Love story) filmavimas. Filmuojama prieš 2-3 mėnesius iki vestuvių.
Pirma diena: Filmuojame nuo Jaunosios ar Jaunikio pasiruošimas iki smagiausių šokių pabaigos, bet ne vėliau kaip iki 02.30val. Kaina  600 Eur.
Antra diena: Vestuvių filmavimas nuo svečių ir jaunųjų žadinimo iki piršlio “korimo”, bet ne veliau kaip iki 14.30val. Kaina: 100 Eur.
Vestuvinis filmas pateikiamas aukščiausia HD raiška moderniame USB3 atmintuke. Trumpas vestuvinis klipas su gražiausiomis vestuvių akimirkomis dovanų. Taip pat dovanojame visą neapdorotą vaizdo medžiagą įamžinta šventės metu. Atvykimas iki pobūvio vietos nemokamas!

Krikštynų filmavimo planas:
Filmuojama nuo vaikučio pasiruošimo, ceremonija bažnyčioje ir viena – dvi valanda šventės pokylyje. Kaina: 250 Eur. Pageidaujant papildomos valandos kaina: 50 Eur Papildomai kainuoja kelionės išlaidos iš Šiaulių 100 km=25 Eur.
SVARBU: nuo gegužės 1d. iki rugsėjo 15d. šeštadieniai iš anksto nėra rezervuojami krikštynų filmavimui. Sezono metu krikštynų filmavimą šeštadieniui galite užsakyti likus mėnesiui iki šventės pradžios, jei bus laisva ši diena. Atsiprašau už nepatogumus.

Operatoriaus paslaugas galite užsisakyti ir kelioms valandoms. Vienos darbo valandos kaina: 70,Eur.

Vestuvinio filmo trukmę klientai pasirenką patys trumpas nuo ~60 min. arba ilgas ~120 min. Norite smagaus ir dinamiško filmo, rinkitės trumpesnį filmuką. Jei filme norite matyti daugiau sveikinimų ir linkėjimų, rinkitės ilgesnį variantą. Vestuvinis filmas sumontuojamas iki 3 mėnesių laikotarpyje.

Ačiū visiems kas pasirinko ar pasirinks Nova+

SUSISIEKTI